Shitet MB CLS 350 CDI 7G-Tronic 3.0 224KF

10 500 EUR

Shitet nga: Shuhab Krasniqi 05 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLS 350
Shitet makina ne gjendje super te mire
Makina gjendet ne Gjermani. Garantoj per korrektesi ne KM dhe Dokumentacion, mund te vini personalisht ne Wolfsburg te Gjermanise dhe ta testoni dhe verefikoni makinen si te deshironi.
Shuhab Krasniqi
+4915213141399
Leaflet
Në fillim