Okazion cls super full

10 500 EUR

Shitet nga: Benz 07 Pri 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 320
Cls ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike me cdo sherbim te ber vaj filtra t nderuar makina esht super full nuk e kap taksa e luksit
Me letra t paguara per me shum pyetje rreth makines cel::0673443333
Makina shitet ose nderohet
Esht me buton start stop
Me goma akull t reja
Leaflet
Në fillim