Cls320 nafte super gjendje!!!!!!

11 000 EUR

Shitet nga: Cls 08 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 320
Shitet cls320 cdi viti 2007 xham te zi orgjinal goma te reja disqe AMG 19’ CD mp3 blutoth aux usb DVD TV navi sendiljet me ngrohje dhe ftohje makina shitet per arsye mosperdorimi nuk ka nevoj per asnje sherbim
Leaflet
Në fillim