Mercedes Cls 320 Ose nderrohet

0 LEK

Shitet nga: xxx Sot 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 320
Cls 320 pa taks luksi letra te sapo prera 4 goma te reja me gjith disqe 2 te ngusht 2 te gjer perde elektrike serdilje me ngrohje dhe me memorje navigator bagazhier sensor parkimi timon me levizje marsha tek timoni f1 drita kseno bi kseno levizin sipas rruges makina esht ne super gjendje .....
xxx
  Online
0694294941
Leaflet
Në fillim