Mercedez-Benz CLS 320 CDI 2008

8 500 EUR

Shitet nga: Benz 17 Sht 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLS 320
📂 Shitet :Mercedes-Benz CLS 320 Cdi
📂 viti i prodhimit :Dhjetor 2007
📂 Forca motorrike :2993
📂 Karburanti :nafte
📂 Kambio :automatic
📂 Kilometra :300
📂 Opsione Shtese : Shitet Mercedes-benz cls 320 cdi pa taks luksi vit prodhimi dhjetor 2007
Makina posedon kambjo automatike,ngjyra blu e erret me refleks lejla ne djell,disqe AMG bashk me 4 goma te reja,limitator shpejtesie,autopilot,sensor dritash-shiu-parkimi,navigator te madh DVD/AUX/CD,sedilje elektrike lekure+ngrohje,Baxha xhami,pasqyra elektrike dhe antiverbim,Full xenon tshkurtra tgjata spi,larje feneresh,Stopat mbrapa si Facelift Full Led,kompresor per fryrjen e gomave,xhamat e zinj origjinal,dy celsa me inoks etj. Makines i jan kryer te gjitha sherbimet ne koh nuk esht makin tregtari km origjinale ,esht ne gjendje shum te mir me te gjitha dokumentacionin e paguar deri ne qeshor 2020.Nr Tel-0695805771
📂 Cmimi :8500€ i diskutueshem
📂 Numri celularit:0695805771
📂 Vendodhja :Durres
Leaflet
Në fillim