cls 2.5 nafte viti 2011 full opsion me marreveshj

18 000 EUR

Shitet nga: niri 03 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLS 250
cls 2.5 nafte , viti 2011, full opsion , kilometrat 230mije , makina esht full full opsion,
makina ndodhet ne hanover Gjermani dhe esht ne gjendje perfekte dhe nese dikush esht i interesuar dhe arrim ne nje marreveshje makinen ja sjell ne shqiperi mbrenda cmimit. te interesuarit te kontaktojne tek ky numer 0684144128
Leaflet
Në fillim