Mercedes benz Clk 320 Okazion

2 200 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Donald 19 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Makina esht ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike . Vaj filtra kandele te ndruara ne dt 5/2/2019. Letrat te prera deri janar 2020 . Watsup - +355 699713147
Leaflet
Në fillim