Shitet Mercedez-Benz, CLK 270 CDI, 12/2004

4 999 EUR

Shitet nga: Alvi 18 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLK 270
Shitet Mercedez-Benz, CLK 270 CDI, 12/2004, kamio manuale 6+1 marsha, xhama elektrik, mp3 JVS me touch screen, fenere xenon, pasqyra elektrike me sinjale, disqe alumini, sedilje lekure ngjyre bezhe etj.

Ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale.

Me dokumenta te rregullta.

Cmimi i diskutueshem!

Leaflet
Në fillim