Shitet CLK270 me dogan te paguar

4 600 EUR

Shitet nga: Darjel 03 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLK 270
Shitet CLK 270 2005 me te gjitha sherbimet e bera Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania dhe ka doganen e prere , disqe Amg + goma te reja te blera me vleren 700€ Makina eshte gadi per cdo lloj prove per me shume kontkatoni ne nr 0683666575 ose 0693398098 Cmimi 4600€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione