MERCEDES CLK OKAZION

3 400 EUR

Shitet nga: Auto fori 25 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLK 270
Makine esht sic duket ne foto.motorr kamio tapiceri ok ,vec parakolbit dhe stopit mbrapa nuk ka gje tjetertaksa kolaudim i kam mbaruar sigurazionin e ka.NUK NDERROHET SHITET VETEM REALISHT TE INTERESUAR FLM.
Auto fori
0693324717
Leaflet
Në fillim