Mercedes Benz clk 270

5 800 EUR

Shitet nga: Ervis 27 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLK 270
Mercedes Benz Clk 270 cdi, viti i prodhimit 2003, cambio automatike, 260.000 km. Makina eshte e mirembajtur, cdo sherbim i bere ne kohen e duhur me pjese origjinale te benzit si dhe tapiceri sh e paster. Aksesore te ndryshem si 2 marmita, disqe Amg, dritat ksenon, bishti bagazhit, sensor parkimi nga mbrapa, sistem sigurie antifurt vecmas, Kasetofon i blere vecmas me sistem audio me amplifikator, navigator, mp3, usb dhe bluetooth. Perdorur vetem nga nje person ne Shqiperi. Taksat dhe kolaudimi te vlefshme deri ne tetor 2017.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Te interesuar te kontaktojne ne nr: 0692697326 ose 067 514 7477
Leaflet
Në fillim