Mercedes CLK 200 Benzin+Gaz -00

4 000 EUR

Shitet nga: Kleant 04 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLK 200
Shitet Mercedes Benz CLK 200 Benzin+Gaz, me dokumenta te paguara deri ne Mars 2017. Me disqe dhe goma te reja. Ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomik, gati per cdo prove.
Cmimi 4000 Euro.
Leaflet
Në fillim