Mercedes CLK200 benzin gaz -00

3 800 EUR

Shitet nga: Xabi 24 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 090 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLK 200
Shitet mercedez benz clk viti 00 benzin gaz makinana esht ne gjendje prefekte dhe pa asnje lloje gervishtje makina ka keto tapiceri mershine ngjyra gri goma e disje alumini te reja nr 16 kondicioner 6 aierbek kasetafon dvd.tv usb dhe kart memm
Leaflet
Në fillim