Metcedes Benz Coupe

10 000 EUR

Shitet nga: Besnik 21 Maj 06:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLC 350
Makina eshte Benzine - Gaz, impianti i gazit eshte vendosur ne Greqi me fature 1400 euro. Te gjithe serviset jane bere tek mercedes- benz . Makina eshte full option, ne gjendje shume te mire. Taksat dhe siguracion i paguar deri ne prill 2020.
Leaflet
Në fillim