GLK 250 Bluetec

20 500 EUR

Shitet nga: GLK 18 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
CLC 250
Makina eshtë e sapoardhur nga USA me doganë të paguar në gjendje të shkëlqyer teknike dhe vizuale nga jashtë dhe brenda. Impjanti audio Harman Cardon, DVD, memory card, goma të reja, sensorë para dhe prapa plus kamera për parkim, tavan xhami, 2148 CC / 204 HP etj...
Leaflet
Në fillim