OKAZION CLK 2300EUROOO

2 500 EUR

Shitet nga: kristion 13 Jan 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
CLC 230
Shitet clk 230 komresor version i vecant ne llojin e vet pasqyra elektrike,me dhe antiverbuse sendilje ngrohje frurje memorje me clima baxho drita kseno me letra te paguara deri mentor 2020 e gatshme per cdo lloj prove
kristion
0692085001
Leaflet
Në fillim