0692667988 Shefki

Shitet nga: Dori Elbasan 13 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLC 230
Shes Mercedes Bens kamjon,vit prodhimi 1994,me dokumentacione te rregullta te paguara deri ne fund te dhjetorit 2019,esht ne gjendje shume te mire nga xhenerike dhe elektrike,kilometra ka bere 450 mije,per me shume informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit me respekt Shefki
Dori Elbasan
Në fillim