MERCEDES BENZ CLC 200 CDI

6 500 EUR

Shitet nga: sokol 08 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLC 200
Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, asnjehere e goditur. CLC 200 CDI ,model teper i vecant. . Makina eshte marre ne Gjermani dhe eshte perdorur shume rrall pasi nuk eshte e vetmja makin ne familje. Ka 184.600 km Sherbimet te gjitha te bera. Vaji i motorrit i eshte nderruar gjithmon me vaji te porositur ne gjermani.
Xhama elektrik.
Klima tiptronic bizonale
Sedilje lekur/rrobe sportive.
Sediljet me ngrohje.
Komanda ne timon.
Pasqyrat me palosje.
Pasqyrat antiverbuese.
Fshirset e xhamit me sensor shiu.
Sensor parkim para dhe mbrapa.
Pilot automatik.
Disqet 17.
Gomat 80%.
Gomat dhe disqet e prasme me te gjera se perpara.

Gati per cdo kontroll ne servisin qe ju deshironi.
Leaflet
Në fillim