Shitet mercedes-benz

3 750 EUR

Shitet nga: Genti 21 Pri 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CLC 180
Viti 2002 , clc180 , compresor, sport/coupe, klima automatik,benzinë, manual, xhama elektrike,173.042 km, letrat te paguara deri ne shtator, gjendje motorike dhe xhenerike shume te mire, cmimi 3.750€
Leaflet
Në fillim