Mercedes Benz AMG 6.3

Shitet nga: denis 22 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Mercedes Benz AMG 6.3 viti 2008 me 133000 km,krah anglez me impjant gazi te montuar ne Angli,i certifikuar dhe i shenuar ne leje qarkullimi.Makina eshte super full extra.Motorr i bere me dore me garanci te perjetshme nga AMG.Mundesi nderrimi me Apartament ne Tr.
Leaflet
Në fillim