Mercedes cl 500 look AMG

17 000 EUR

Shitet nga: Adi 22 Maj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
CL 500
Mercedes cl motor 5.5 shum i paster dhe full extra ka sallon design nderohet me makine tjeter
Leaflet
Në fillim