Mercedes-Benz C320 CDI AMG LINE FULL

9 300 EUR

Shitet nga: Mercedes-Benz 11 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 320
Shitet Mercedes-Benz C320 CDI AVANTGARDE AMG LINE,viti 2007 look 2013,ngjyre gri,kambio Automatike Tip Tronic,kater xhama elektrik,xhama te zinj origjinal,sedilje gjysem robe gjysem lekure,sedilje elektrike,navi i madh,bagazhier 6cd,Aux,kartmemorje,timon model i ri 2013,limitator shpejtesie,pedale AMG,kater goma te reja,disqe alumini R18 AMG,sensor parkimi origjinal para mbrapa,drita kseno,fenere me lupa,hapje mbyllje me pult,kondicioner digital,pasqyra elektrike dhe me palosje,km 257000,etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerrike dhe Letra te Paguara.Cmimi 9300 Euro.Faleminderit.
Mercedes-Benz
068 33 33 575
Leaflet
Në fillim