Mercedes 🇩🇪c 320 viti 2005 V6 evo automatik 7g

5 900 EUR

Shitet nga: Mercedes 28 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 320
Shitet(nderrohet) mercedes 🇩🇪c320. V6 me dogane te paguar pa takse luksi.kambio automatike 7G viti 2005 . Km 212000 origjinale te verifikueshme me liber sherbimesh ,sherbimet e bera ne gjermani. Gjendje perfekte ,makina disponon tapiceri lekure shum te paster me ngrohje. Memorie te sendiles, klima bizona me ekran,Navi te madh ,sensor para dhe prapa origjinal, larje feneresh .etj
Mercedes
0697385588
Leaflet
Në fillim