Shitet c320

5 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 16 Sht 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 320
Makina ne gjendje shum te mire sapo ardhur letra per 1vit full per modelin e vet dhe sherbimet e bera
Mercedes
0692983248
Leaflet
Në fillim