Shitet Mercedez Benz c300

9 000 EUR

Shitet nga: Aldi 19 Nën 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 300
Shitet Mercedez-Benz C300 LooK AMG,Benzin+Gaz, impiant 100% gaz(Stag me depozit vaji),letra dhe siguracion per 1 vit, tapiceri e zeze lekure shume e paster,kamjo automat,makina eshte ne super gjendje motorrike, xhenerike dhe vizuale si ne foto,vaj filtra,goma te reja 100% dhe cdo sherbim i nevojshem sapo i jane bere(mundesi kontrollimi ku te deshironi)Xhamat e zinj me certifikat. Cmimi 9000 euro.... i diskutueshem pasi te shikohet makina Ndrrim ka çmim tjeter
Leaflet
Në fillim