MERCEDES BENZ C300 BENZIN+GAS 2010 LOOK AMG

10 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ARNOLD LUXE AUTO Dje 12:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ARNOLD LUXE AUTO
U SHIT TIMON MERCEDES BENZ W204 07-10 100 EUR
U SHIT MERCEDES A 160 BENZIN/GAS 2004 AVANTGARDE 2 400 EUR
U SHIT C220CDI//NAVI//XENON//ARDHUR NGA GJERMANIA 4 299 EUR
U SHIT FIAT BRAVO 1.9 NAFTE 2007 FULL OPTION 3 999 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 300
 MERCEDES – BENZ C 300 4 Matic
 VITI PRODHIMIT 2010
 Odometri 219,000 KM
 BENZIN + GAZ
 KAPACITETI 2997 CCM (Pa takse luksi)
 FUQIA 170kw / 231 HP
 KONSUMI 9.8 l/100km (kombinuar)
 13.9 l/100km (urban)
 7.1 l/100km (inter-urban)
 KAMBIO AUTOMATIKE 7G
 NGJYRA E ZEZE
 KLIMA ME 2 ZONA

OPSIONE SHTESE
Drita Bi-Xenon me ulje ngritje automatike
Stopa me sinjale Led
Ndricim kthese, Ndricim dite automatik
Sedilet mbrapa me palosje
Look AMG origjinal nga fabrika
Sensor Dritash, sensor shiu
Sensor Parkimi mbrapa
Cd, mp3, aux, bagazhier me 6 cd
Larëse fenerësh, Telefon me bluetooth
Sedile me ngrohje, baxha xhami, pasqyra me palosje
Disqe alumini sportive e markes kanadeze "IKON" R17,
Pilot automatik ESP ABS 4Matic
Frenat upgrade me tamburo me ajrosje
Tapiceria lekure me vrima ngjyre bezhe shume e paster dhe e mbajtur ne gjendje 10/10

SHËRBIMET
Vaj + filtra motorri dhe kambio te sapo nderruara, ferrota tambura para dhe mbrapa te reja,krahe alumini dhe krahe hekuri te sapo nderruar, bateri e re, 2 Celsa. Historiku i serviseve te makines i plote (CARFAX). Gjendje perfekte si nga ana motorrike, xhenerike dhe estetike. Ardhur nga Kanadaja, impjanti i gazit eshte i markes AEB italian (me vlere 900 €) i sapo vendosur te Autoservis Juli me 3 vjet garanci. Dokumenta te paguara deri ne Gusht 2021.
NUK NDERROHET
Mundesi financimi me keste.
ARNOLD LUXE AUTO
0699852525
Leaflet
ARNOLD LUXE AUTO
JEPET ME QERA E 220 CDI Automatik 15-25 Euro dita 0 EUR
U SHIT MERCEDES A 160 BENZIN/GAS 2004 AVANTGARDE 2 400 EUR
4 DISQE + GOMA NR. 17 ORIGJINALE PER C CLASS W204 350 EUR
U SHIT C220CDI//NAVI//XENON//ARDHUR NGA GJERMANIA 4 299 EUR
Në fillim