C CLASS 300 4 MATIC BENZIN GAZ 2010 ME DOGANE

Shitet nga: .. Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 300
I SAPOARDHUR NGA KANADA ME DOGANE TE PAGUAR C300 4 MATIC SUPER GJENDJE NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM, SPORT EDITION, BENZINE GAZ ME 3 VJET GARANCI, PASQYRA ELEKTRIKE,, SEDILJE ME NGROFJE, EKRAN I MADH ME NAVI, PILOT AUTOMATIK DHE SHUME OPSIONE TE TJERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim