Merecedes Benz C 300 benzin 4matic

8 000 EUR

Shitet nga: Redian 27 Jan 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 300
Makina esht e sapoardhur nga kanadaj shum e paster dhe super gjendje
Leaflet
Në fillim