Shitet c class 2011 cmimi diskutueshem

8 500 EUR

Shitet nga: Beri 18 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 300
2011 Mercedes-Benz C300⁣ 4Matic⁣

•AMG Styling Package
•Viti 05/2011
•Full Option⁣
•Kambjo Automatike 7G⁣ TRONIC
•Me 144500 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.
•Paketa Amg:⁣
•Disqe 17’ me sensor,Gomat e reja
•Amortizator Sportiv⁣
•Tavan me hapje elektrike
•Tempomat (Cruise Control)
•Fenere adaptive qe kthehen sipas rruges
•Aux,cd,tel, Bluetooth,esp
•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣
•Memory Package (Sedilet, Pasqyrat dhe timoni me memorje)
•Timon multifunksional
•Pasqyra me Palosje+elektrike
•Interiori Lekure origjinale Black
•Perde elektrike origjinale
•Sensor Shiu-Drite.⁣
•Mbyllje qendrore
•Xhama te zinj para dhe mbrapa

📂Makina eshte me Motorrin V6 300 175Kw/225HP cili mundeson Harxhim Minimal te ketij motorri(Vlera Mesatare qytet+autostrad 8-9l/100Km)+ i vendoset 100% impiant gazi . E perdorur nga nje pronari i vetem qe e ka blere te re ne Amerik.Makina eshte me gjendje Perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.Me dogane te paguar Gati per targimin e ri.

📞+355695508320(Tel & WhatsApp)⁣

💶8,500€ (I diskutueshëm )⁣

📍Durres
Leaflet
Në fillim