C class C 280 7 g evo tronic benzin 2006 me dogan.

Shitet nga: Realt Sot 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 130 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 280
C clas c 280 automat tronic 7g evo euro 4 benzin i sapo ardhur nga gjermani me dogan pa taks lluksi viti 24.10 2006.ne super super gjendje mund ta kontrolloni ku te deshironi.motorr v 6 evo makin super e shpeit 0 -100 kmh per 6 sekonta.makina ka 170 kw 231 hp. sensor parkimi para mbrapa.disje 17 me 4 goma te reja 100% 4 stinet m+ s serdilja shoferit me memorje me levizje tek dera timon me levizje elektrike serdile me ngrohje navi cd me dy celsa me inox .makina konvertohet ne gaz 100 % 600 ero kushton impjanti me 4 vite garanci .makina esht shum e paster si nga brenda dhe jasht.nuk ka gerrvishtje as kalbezim me dogan te paguar.mundesi ndrrimi.cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim