Mercedes Benz

11 000 EUR

Shitet nga: Nikolin 09 Jan 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 280
Mercedes Benz C280 Benzine+Gas Viti 2009 Look Amg63 Fabrike Kamie Automatike 7G Marsha ne timon F1 Pilot Automatik Sallon Lekure e Zez Sendiljet me ngrohje Klima bizonale para mbrapa Komando ne timon Navi i madh tel audio video Harman/Kardo Sound system fener me lupa Drita Bi-Xeno sensor parkimi (para+mbrapa) sensor shiu pasqyra me palosje Xhama te zinj origjinal disqe Amg Marmita Amg6.3 me zhurme Opsion shtes i makines eshte dhe modalititeti Sport i cili ka dhe Amortizatoret Gt Sport-Monroe qe behet me e ulet dhe me e sigurt ne rruge Makina eshte ne super gjendje e Gatshme per cdo prove nga ana juaj Çmimi:11.000€ I diskutueshem Tel: ‭067 577 8533
Nikolin
0698106582
Leaflet
Në fillim