Mercedes C 270 dizel -02

3 700 EUR

Shitet nga: Lauren 28 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 270
Shitet per arsyje mos perdorimi me servis te bere dhe letrat e paguara deri ne Dhjetor 2016
Leaflet
Në fillim