C203 cdi

3 900 EUR

Shitet nga: Mario 12 Qer 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 270
Shitet mercedez benc w203 nafte viti 2002 me letra te paguara per 1 vit makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike kambio automat tavan xhami sendile elektrike sensor shiu drita bixenon etj cmimi pak i diskutueshem 0695842502
Leaflet
Në fillim