❌E SHITUR❌

3 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 03 Qer 15:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
OKAZION!!TOYOTA YARIS 1.4 D4D VITI 2010 KM163.000 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 3 990 EUR
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 270
Mercedes-benz c class 203 270 CDI “Version eleganc”Automat “FULL OPSION”
✅:KAMBIO:AUTOMATIKE
✅:VITI:FUNDI 2001
✅:ME LETRA DERI SHTATOR 2020
✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini me goma 90%,e paster ne pamje vizuale,drita xsenon originale,sensor parkimi para dhe mbrapa,xhama te zi original,baxha xhami,tapiceri shum te paster lekur ngjyr e zez e mirbajtur sendile me ngrohje+elektrike,cd player original me komand ne timon,limitator shpejtesie xhama elektrik,mbyllje qendrore,abs,esp,airbag,pasqyra elektrike dhe antiverbuese,etj.
NA VIZITONI NE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI
✅:CEL0672041404

Kliko

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌❌E SHITUR❌❌ 2 500 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 3 800 EUR
❌U SHIT❌ 4 500 EUR
OKAZION!!!SEAT IBIZA 1.2 BENZIN+GAZ VITI 2010 3 800 EUR
Në fillim