Okazion Benz C Class 2010 Benzin+Gas

8 699 EUR

Shitet nga: A.H Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 250
Shitet Benz Mercedes C250 Benz+Gas. 4Matic.
Ne gjendje perfekte dhe te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.
Viti i prodhimit 2010.
Kamio automat. 215000 km origjinale.
Impianti i ri i vendosur tek Autogas Eltoni
Leaflet
Në fillim