C CLASS 250 4 MATIC

9 700 EUR

Shitet nga: Olsi 01 Sht 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 250
Shitet C Class 250 4 matic ne gjendje shum te mir xhenerike dhe vizuale, letrat e sa po prera, sherbime te bera, pershtatet 100% ne gaz, per me shum info cel 0696837777
Leaflet
Në fillim