AMG Benz Zvicrra🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭

0 EUR

Shitet nga: Reshat Aliu 26 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 250
Shes AMG 250 kubik 215 kuaj fuqi
i posa ardhur nga zvicerra viti 2010 muaji 05
Vetura ka gjendjen perfekte dhe funksionon sikur e reeee🚘🚘
Plot plot extra navi te madh funksional edhe tek ne mund te funksionoj edhe dvd.
Marshi automatik tiptronik si dhe ne duar ndrruesi i marshit
Klimatronik 3 zonale dhe mbrapa senzora parkimi ne te gjitha anet parkimi i mundshem edhe vet parkohet
Ulse me nxemje dhe Lekur me 1 fjal vetur e andrrave per te ri dhe familjar pres bleres serioz falemderit
Vetura gjendet ne Prishtin Kosov

Telefoni + viber
+38344744956
Reshat Aliu
+37744744956
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione