Mercdes c250 TURBODIEZEL OKAZiON!!!

0 LEK

Shitet nga: Benz 12 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 250
Okazion !!! Super benz i vecant ,autoklima ,version ELEGANCE, Me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra ferota bateri e re,shum i rahatshem ,i mirembajtur me merakli, motor turbodiezil ekonomik ,me fener mjegulle ne parakolp origjinale fabrike ,fener kseno me 4 paketa ,xhama te 4 elektrik pasqyra elektrike dhe antiverbuse ,posedon 2 celsa me pult ,cmimi i diskutueshem flm
Leaflet
Në fillim