C class 2011 204

9 000 EUR

Shitet nga: C class 29 Maj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 250
Shitet: Benz C-Class 250 look 2012
✅Viti i prodhimit : 2011
✅Karburanti : Benzine
✅Kambio : Automatike 7-G
✅Kilometra : 176.000
✅Vendodhja : Durres
✅Numri : 0695490006
✅Opsionet shtese : sedilje lekure e zez me ngrohje, fryrje dhe levizje me buton
Sistem ECO (fiket dhe ndizet ne trafik)
Klima bizonale automatike
Makina disponon: ESP, ABS, Attention Assist, Speed Limit Assist, Parking Guidance. Bluetooth, AUX, SD Card, USB, Navigation System etj...
Sherbimet e sapobera.
Makina eshte ne gjendje perfekte vizuale mekanike dhe xhenerike me kilometrat e veta. Me targa shqiptare letra te sapo prera.
C class
0695490006
Leaflet
Në fillim