Shes c230 okazion full option

7 899 EUR

Shitet nga: Kevin 10 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 230
Makina e sapo ardhur nga italia. Vaj filtra te nderuara dhe me data te shenuara, kilometrat origjinale
Makina esht shum e vecant ne llojin e vet, ngjyra vishnje nga brenda e vencat. Makina esht super nga Ana gjenerike edhe estetike. E kam mbajt per qejf,impjantin ja kam hedh ne itali me vler 1100€ .Perde elektrike,pasqyra me palosje edhe shum opsione te tjera Shum ekonimike 6 marsha
Nr telit-0697891550
Cmimi-7899€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim