Mercedes Benz C 203 kompresor benzin gaz

3 300 EUR

Shitet nga: Eli 18 Nën 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
C 230
shitet Benz 203 , C 230 kompresor gaz benzin,shum ekonomike, 165.000 km ,sendilje lekure me ngrohje ,panoramike ,me 6 marsha ,impjanti i gazit ne leje te qarkullimit si dhe xhamat e zi .
Leaflet
Në fillim