OKAZION SHITET MERCEDES BENZ W203 C-CLASS C230 KOM

6 200 EUR

Shitet nga: Ervin Balilaj 28 Tet 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 230
Shitet Mercedes Benz W203 C-Class C230 Kompressor Look AMG Original fabrike Vit prodhimi 2005, Kambio Automatike, Motor 1.8 litër GAZ/BENZINË me 157000 KM Origjinale. Gazi i montuar në Prill në 140.000 km me injatore Barracuda. Makina ka ardh nga jashtë dhe ka vetëm 6 muaj që është Çdoganuar.Sherbimet fillestare të kryera tek Kadiu me pjesë org (shoqëruar me fature) kurse të gjitha shërbimet e radhes të makinës & gazit janë kryer në Athine. Makina disponon siguracion ndërkombëtar deri në Prill 2019. SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI CMIMI 6200€ I DISKUTUESHEM
Nderohet dhe me makine me letra Greke.
Tel +355692225554. +306945866535
Email: ervin.balili95@gmail.com
Leaflet
Në fillim