Mercedes benz

5 600 EUR

Shitet nga: kristian Balliu 29 Jan 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 220
Shitet c 220 naft viti 2006 evo portopagazh me liber sherbimesh nga benzi n gjermani makina ka ardhur me targa gjermane ne gusht...esht targuar ne shtator 2019 t gjitha t paguara sherbime t bera xhama te zinj orgjinal kamjo manuale sport shum e shpejt dhe ekonomike 260.000km e gatshme per cdo prove cmimi 5600euro i diskutueshem ..tel 0692171471
kristian Balliu
0692171471
Leaflet
Në fillim