Mercedes benz cdi 220

3 500 EUR

Shitet nga: Rildi 29 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
C 220
Shitet një Mercedes-Benz c klasik I sapo ardhur nga Gjermania në gjendje shumë të mirë me kilometra të sajat 270000 e kam blerë si për vete dhe nuk jam tregtar makinash un vete punoj në Gjermani dhe kur kthehem vi me makinë
Leaflet
Në fillim