Okazion

4 200 EUR

Shitet nga: Ardit 13 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Makina eshte ne gjendje perfekte. Me targa dhe taksa te paguar
E disponush per prov
Leaflet
Në fillim