MERCEDES PORTOBAGAZH C220 I 2002 AUTOMATIKE

4 300 EUR

Shitet nga: ARTAN 12 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 220
ME LETRA TE PAGUARA DERI NE MARS ME 250000KM ME AMORTIZATOR TE RINJ ME BAGAZHIER ME ABS DHE AIRBAG ME KONDICIONER
Leaflet
Në fillim