Mercedes Benz C220

0 EUR

Shitet nga: Joni123 19 Nën 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Benz C class motorr 2200cc nafte. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet te kryera ne kohe.eshte mirembajtur.Makina ska nevoj per asnjelloj sherbimi. I gatshem per cfardolloj prove.
Joni123
0676004343
Leaflet
Në fillim