Shitet makina

10 000 EUR

Shitet nga: Jeti 28 Tet 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet për arsye mos përdorimi.
Leaflet
Në fillim