okazion

Shitet nga: tori Dje 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
avangard.luk AMG fabrikes.automat.full opsion.makina shum e paster brenda dhe jasht pa asnje ndryshk nga posht.mbajtur ne garazhd.gjendja super xhenerike motorrike. kilometrat orgjinal mbaj pergjegjsi. etj. Nr kontakti 0698905451.Ju lutem telefonata serioze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim