OKAZION BENZ C220 CDI KAMBIO AUTOMAT FULL OPTION

7 500 EUR

Shitet nga: juli Sot 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
OKAZION BENZ C220 CDI KAMBIO AUTOMAT FULL OPTION KLIMA , SENSOR PARKIMI, FENER XENON, SEDILE LEKURE+COP DHE ME FRYRJE, DISQE ULUMINI GOMA TE REJA, ETJ. NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPO TARGUAR
CMIMI 7500 EURO I DISKUTUSHEM
CEL 0693326867
Në fillim